معرفی یودمی (Udemy)

معرفی یودمی (Udemy)

فهرست مطالب

معرفی یودمی (Udemy) نیاز به تخصص و حشو ندارد چرا که اکثر فعال های حوزه تکنولوژی های مختلف با توجه به این که تمام مطالب آموزشی دانشگاه های ایران منسوخ شده اند، به یوتیوب (YouTube) یا مرجع آموزشی استاندارد جهانی یعنی یودمی می آورند.

یودمی در حوزه های مختلف توانسته است، با مدیریت صحیح بهترین مدرس های خود را برای  آموزش مطالب مختلف بکار گیرد و طبق استاندارد های آموزشی بهترین آموزش ها را در حوزه تکنلوژی در سطح جهان ارائه دهد.

"برنامه نویسی ربات معاملاتی" با سی شارپ در پلتفرم cTrader - محمد جواد قانع دستجردی مدیر عامل شرکت مدرن اندیشان جی
Modern Andishan Jay in Udemy

دسته بندی آموزش های یودمی

خلاصه ای از دسته بندی های آموزشی یودمی با موضوعیت توسعه (ِDevelopment) در حوزه فناوری اطلاعات (IT) را با هم مطالعه کنیم تا به ابعاد عظیم این سایت آموزشی بزرگ بهتر بپردازیم:

استفاده از آموزش های یودمی

برای استفاده از آموزش های یودمی شما باید ابتدا در یودمی یک اکانت ایجاد کنید و سپس با حساب ارزی خود (که قطعاً) اگر ساکن ایران عزیز هستید این حساب را ندارید) آموزش های مدنظر خود را خریداری کنید.

برخی سایت ها با قیمت های گزافی آموزش های یودمی را به فروش میرسانند یا آموزش های عمومی شده ی آن را در شبکه های اجتماعی نشر میدهند که قطعاً حلال نبوده و استفاده از آن ها حق الناس خواهد بود. جدایی از وجه قانونی یا شرعی استفاده نابجا از رسانه های مجازی، اصل آموزش تعامل با مدرس و دریافت بروزرسانی دوره هاست که شما در صورت عدم خرید آن ها از آن بهرمند نخواهید شد.

شرکت مدرن اندیشان جی میتواند در صورت نیاز شما بدون هیچ بهره اضافی تنها با دریافت اصل مبلغ دوره ی مورد نظر شما دوره را روی پروفایل خودتان برای شما خریداری کند. برای این امر شما میتوانید به خدمات یودمی مدرن اندیشان جی مراجعه کنید.

تدریس در یودمی

تدریس در یودمی یک شرط اصلی دارد که همه ی ما ایرانیان با آن مواجه میشویم و از پس این شر بر نمی آییم و آن معرفی یک حساب بانکی خارج معتبر میباشد. به تصویر زیر دقت کنید، یکی از آخرین مراحل ایجاد یک دوره شما را به صفحه زیر ارجاع میدهد که برای شرکت مدرن اندیشان جی در تصویر زیر حساب PayPal فعال میباشد.

اشتراک گذاری

منبع مطالب جی بلاگ

تمامی مطالب جی بلاگ حاصل مطالعات و تجربیات تیم مدرن اندیشان است و به هیچ وجه مطلب کپی از نمونه خارجی مشاهده نمیکنید. صحت تمام مطالب توسط مدیریت وب سایت تایید میشود.

جی بلاگ - وبلاگ شرکت مدرن اندیشان جی

ثبت سفارش سریع پروژه شما

کمتر یک ساعت در ساعات کاری با شما تماس حاصل میشود. تنها پروژه ی خود را طور خلاصه شرح دهید یا اگر فایلی مرتبط با ان دارد باگذاری کنید.

ارتباط سریع

فرم زیر را تکمیل کنید. در ساعات کاری کمتر از یک ساعت پس از ارسال با شما تماس کرفته میشود.