نرم افزار اسطرلاب

درباره نرم افزار اسطرلاب

فهرست مطالب

رسالت نرم افزار اسطرلاب

بصورت کلی نرم افزار اسطرلاب یک نرم افزار مبتنی بر هوش مصنوعی و دارای تعدادی الگوریتم خاص برای پیش بینی داده های عددی میباشد. هر نوع داده ی عددی توسط این سامانه با دقت بسیار بالایی پیش بینی میشود (تقریباً 90% دقت پیش بینی ها).

حال تصور کنید یک نمودار بدون معادله خط آن را در دست دارید و میخواهید بدانید این نمودار در ادامه با همین الگویی که تا بحال رشد کرده به کجا میرسد، نرم افزار اسطرلاب بهترین ابزار است. شرکت مدرن اندیشان جی این تکنولوژی دارای لایسنس به علاقمندان ارائه میدهد و همچنین در حوزه های خاصی همچون بازار سرمایه جهانی (Forex) و اطلاعات مکانی (GIS) از این نرم افزار بصورت کاربردی استفاده کرده است. در ادامه با خدمات مختلف ما آشنا میشوید و نحوه استفاده از نرم افزار اسرلاب را نیز متوجه میشوید.

اسطرلاب در فارکس

هم اکنون از طریق لینک زیر میتوانید اقدام به ثبت نام در سامانه اسطرلاب کنید:

سامانه جامع اسطرلاب در بخش فارکس به سه قسمت اصلی تقسیم میشود:

  1. سیستم اصلی پیش بینی کننده قیمت جفت ارز ها
  2. شکارگر اخبار (News Hunter)
  3. ربات معامله گر

هر سه بخش فوق دست به دست هم داده و نرم افزار اسطرلاب را ایجاد کرده اند. توسط سیستم اصلی پیش بینی کننده قیمت جفت ارز ها، قیمت فردای هر جفت ارز تعیین میشود و دید کلی ای برای روند فردای بازار سرمایه به ما میدهد. در نهایت ربات معامله گر با استراتژی های مبتنی بر تحلیل تنکیکنال و با تمرکز بر خروجی های هوش مصنوعی از جمله بخش شکارگر اخبار اقدام به ایجاد معاملات مارجین (Margin) بر پایه دلار میکند.

نحوه استفاده از نرم افزار اسطرلاب

خرید لایسنس با محدودیت

میتوانید لایسنس ربات معامله گر متصل به سرویس های هوش مصنوعی مذکور را برای مدت معینی خریداری کنید. قیمت ها مدام در وب سایت بروز میشوند. برای خرید هر کدام از سرویس ها میتوانید از سامانه جامع اسطرلاب یا تماس با شماره 09332253169 اقدام نمایید.

ربات هایی که از سیستم جامع معاملاتی اسطرلاب استفاده میکنند و تاکنون توسط شرکت مدرن اندیشان جی ایجاد شده اند عبارتند از سری ربات های The Last Move (TLM):

  1. TLM (The Last Move) Golden Edition

میانگین سوددهی ربات مذکور در ماه های مختلف و با توجه روند بازار و نقدینگی ها و اخبار متفاوت است.

حساب با سود ثابت (تنها برای اتباع غیرمیلمان-غیرایرانی)

در حساب FIX شما میتوانید سرمایه ای را در اختیار سامانه تحت وب نرم افزار اسطرلاب قرار دهید و ماهانه 2.75% سود دریافت کنید. در این حالت که امن ترین روش سرمایه گذاری است شما به هیچ وجه ضرر نمیکنید و چه بسا سود بیش از درصد مذکور نیز رخ دهد شما حداکثر 2.75 دصد سود دریافت میکیند که دو برابر سود بانکی تعریف میشود.

سود اولیه پس از دو ماه پرداخت و سود های بعدی به صورت ماهانه در این قرارداد پرداخت میشود و حداقل مدت این قرارداد یک سال است.

حساب سرمایه گذاری مشترک

در این نوع حساب سرمایه گذار در کل سود و زیان شریک شده و 30% سود سرمایه گذار متعلق به نرم افزار اسطرلاب بوده، به نوعی حساب دیگر سود ثابت ندارد و ممکن است از حد سود تعریف شده از نوع FIX بالاتر رود اما در این مورد سرمایه گذار در ازای سود بیشتر ریسک مشارکت در زیان را نیز میپذیرد.

ضمانت اسطرلاب برای سرمایه های کاربران

با توجه با فعالیت قانونی شرکت مدرن اندیشان جی با کد ثبتی 66625، با عقد قرارداد در وب سایت معاملات سامانه اسطرلاب به کاربران نمایش داده میشوند و کاربران از تمام معاملات بسته شده مطلع هستند. سود یا زیان از سوی شرکت مدرن اندیشان جی ضمانت نمیشود زیرا بازار سرمایه ضمانتی برای سود یا زیان ندارد.

ثبت سفارش سریع پروژه شما

کمتر یک ساعت در ساعات کاری با شما تماس حاصل میشود. تنها پروژه ی خود را طور خلاصه شرح دهید یا اگر فایلی مرتبط با ان دارد باگذاری کنید.

ارتباط سریع

فرم زیر را تکمیل کنید. در ساعات کاری کمتر از یک ساعت پس از ارسال با شما تماس کرفته میشود.