لیلیا ولادیمرونا ووتینووا (Lilia Vladimirovna Votinova) دبیر اول سفارت روسیه در ایران – شرکت مدرن اندیشان جی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان

بازدید دبیر اول سفارت روسیه ایران خانم لیلیا ولادیمرونا ووتینووا (Lilia Vladimirovna Votinova) (Лилия Владимировна Вотинова) از شرکت مدرن اندیشان جی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان

فهرست مطالب

لیلیا ولادیمرونا ووتینووا (Lilia Vladimirovna Votinova) (Лилия Владимировна Вотинова)، دبیر اول سفارت روسیه در تهران و نماینده رسمی سازمان روسوترودنیچستوو (Rusotrodnichestvo) (آژانس کشورهای مستقل مشترک المنافع و همکاری های بشر دوستانه بین المللی روسیه در جهان) در ایران‌، از شرکت مدرن اندیشان جی بازدید کردند.

لیلیا ولادیمرونا ووتینووا (Lilia Vladimirovna Votinova)(Лилия Владимировна Вотинова)، دبیر اول سفارت روسیه در تهران و نماینده رسمی سازمان روسوترودنیچستوو (Rusotrodnichestvo) ( آژانس کشورهای مستقل مشترک المنافع و همکاری های بشر دوستانه بین المللی روسیه در جهان)

مضوعیت نشست خانم لیلیا ولادیمرونا ووتینووا

مضوعیت نشست خانم لیلیا ولادیمرونا ووتینووا

موضوعیت اصلی این نشست فوق العاده مهم با سرکار خانم لیلیا ولادیمرونا ووتینووا (Lilia Vladimirovna Votinova) (Лилия Владимировна Вотинова) مباحث علمی، فرهنگی، آموزشی و اقتصادی بود که در تمام موارد؛ مدیریت محترم شرکت مدرن اندیشان جی محمّد جواد قانع دستجردی رای زنی های لازم را صورت دادند.

نشست علمی با دبیر اول سفارت روسیه

بازدید دبیر اول سفارت روسیه ایران خانم لیلیا ولادیمرونا ووتینووا (Lilia Vladimirovna Votinova) (Лилия Владимировна Вотинова) از شرکت مدرن اندیشان جی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان با حضور دکتر کامران صفوی
نشست علمی با سفیر اول روسیه همراه با دکتر کامران صفوی در محل دفتر شرکت مدرن اندیشان در دانشگاه آزاد اصفهان

در نشست علمی با سفیر اول سفارت روسیه در تهران، در مورد تکنولوژی های مورد استفاده در نرم افزار ها و محصولات فناورانه شرکت مدرن اندیشان جی بحث شد. اصلی ترین بحث در مورد هوش مصنوعی، نحوه استفاده از آن در نرم افزار اسطرلاب شرکت فناور مدرن اندیشان بود.

اینکه اسطرلاب چطور میتواند براحتی پیش بینی قیمت بازار فارکس (Forex) را صورت دهند و یا اینکه با استفاده از یادگیری ماشین (Machine Learning) میتوان اخبار موثر بر بازار های مالی و تاثیر آن ها را به سهولت بدست آورد.

نشست آموزشی با سفیر اول روسیه در تهران

یکی از مهمترین نشست های ایشان با مدیر عامل محترم شرکت مدرن اندیشان جی، در مورد بحث آموزش و انتقال تکنولوژی با روسیه بود. اینکه چطور میتوان تکنولوژی نرم افزار هایی مانند اسطرلاب را به کشور های دیگر با لایسنس مدت دار انتقال داد و یا با هم افزایی تکنولوژی ها میتوان سامانه های جامع مالی را بهبود بخشید.

بحث آموزش یکی از مهمترین راه های ارتقاء تکنولوژی و محصولات بوده که مدرن اندیشان جی همواره میکشد در پلتفرم های آموزشی همانند یودمی (Udemy) تکنولوژی های مورد استفاده خود را به جهانیان معرفی کند.

نشست اقتصادی با لیلیا ولادیمرونا ووتینووا

بازدید دبیر اول سفارت روسیه ایران خانم لیلیا ولادیمرونا ووتینووا (Lilia Vladimirovna Votinova) (Лилия Владимировна Вотинова) از شرکت مدرن اندیشان جی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان

اصلی ترین نشست شرکت مدرن اندیشان جی با سرکار خانم لیلیا ولادیمرونا ووتینووا (Lilia Vladimirovna Votinova) (Лилия Владимировна Вотинова) در مورد بحث های جدی مراودات مالی از طریق روسیه به صورت ارز های رایج و رمز ارز بود.

چگونگی نقل و انتقال های بانکی با استفاده از زیر ساخت های بانکی اصلی ترین صحبت های ایشان بود. ارتباط بین شرکت مدرن اندیشان جی با بانک Sberbank روسیه یکی از مهم ترین تفاهمات فی ما بین خانم لیلیا ولادیمرونا ووتینووا با شرکت مدرن اندیشان جی بود.

بیشتر در مورد سازمان روسوترودنیچستوو (Rusotrodnichestvo)

رُوسوترودنیچستوو (Rusotrudnichestvo) واژه‌ای است که از دو کلمهٔ “روسی” و “همکاری” (به روسی: “трудничество”) ترکیب شده است. این سازمان یک سازمان دولتی است که تحت نظارت وزارت امور خارجهٔ روسیه فعالیت می‌کند. مأموریت اصلی این سازمان ایجاد و تقویت همکاری‌های بین‌المللی بین روسیه و دیگر کشورها در زمینه‌های مختلف از جمله فرهنگی، آموزشی، علمی، و انسانی است.

اهداف اصلی روسوترودنیچستوو عبارتند از:

1. توسعهٔ روابط فرهنگی و انسانی: این سازمان تلاش می‌کند تا با ارتقاء تبادلات فرهنگی، آموزشی و علمی، فضایی برای فهم و همکاری میان مللی را فراهم کند.

2. ارتقاء همکاری‌های علمی و آموزشی: روسوترودنیچستوو سعی دارد با برگزاری برنامه‌های آموزشی، همایش‌ها، و تبادل دانش و تجربیات، همکاری‌های علمی و آموزشی را بین کشورها ترویج دهد.

3. پشتیبانی از روابط بین‌المللی و دیپلماسی عامه: این سازمان تلاش می‌کند تا با ارتقاء فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی، درک و همکاری میان مللی را تقویت کرده و دیپلماسی عامه را تسهیل کند.

روسوترودنیچستوو در طول سال‌ها با بسیاری از کشورها و سازمان‌های بین‌المللی همکاری کرده است و نقش مهمی در تقویت روابط بین‌المللی روسیه با سایر کشورها ایفا می‌کند.

روسوترودنیچستوو به مدت سال‌ها در زمینه‌های مختلفی فعالیت داشته است و بسیاری از پروژه‌ها و برنامه‌های موفق را اجرا کرده است. برخی از نمونه‌های کارهای مهم این سازمان عبارتند از:

1. برگزاری فستیوال‌ها و نمایشگاه‌های فرهنگی: روسوترودنیچستوو برنامه‌های فرهنگی متعددی را در سراسر جهان برگزار کرده است که شامل نمایشگاه‌های هنری، کنسرت‌ها، نمایش‌های تئاتر و سینما، و فستیوال‌های موسیقی می‌شود. این برنامه‌ها به تبادل فرهنگی و هنری بین کشورها کمک کرده و درک و همبستگی میان مردم را تقویت کرده‌اند.

2. ایجاد بورس‌های تحصیلی و بورس‌های تبادل دانشجویی: روسوترودنیچستوو برنامه‌های بورسی برای دانشجویان و محققان ارائه کرده است که به آنها امکان می‌دهد تا در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی معتبر روسیه و دیگر کشورها تحصیل کنند و تجربیات آموزشی و تحقیقی خود را به اشتراک بگذارند.

3. برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌های بین‌المللی: این سازمان همایش‌ها و کنفرانس‌های بین‌المللی در زمینه‌های مختلفی از جمله علم، فناوری، سیاست، اقتصاد، و فرهنگ برگزار کرده است که باعث تبادل نظر و همکاری بین محققان، فعالان سیاسی، و کارآفرینان از سراسر جهان شده است.

4. پشتیبانی از فعالیت‌های انسانی و امور مهاجرت: روسوترودنیچستوو از طریق برنامه‌های مختلفی از جمله ارائه خدمات به پناهندگان، اقامت دائم برای مهاجران موفق، و پروژه‌های انسانی در کشورهای مختلف دست به کار شده است تا به حل مشکلات اجتماعی و انسانی کمک کند و همبستگی بین مللی را ترویج دهد.

این تنها چند نمونه از کارهای مهمی هستند که روسوترودنیچستوو انجام داده است. این سازمان به‌طور مداوم در توسعهٔ همکاری‌های بین‌المللی و ترویج فهم و همبستگی میان مللی مشغول است.

اشتراک گذاری

منبع مطالب جی بلاگ

تمامی مطالب جی بلاگ حاصل مطالعات و تجربیات تیم مدرن اندیشان است و به هیچ وجه مطلب کپی از نمونه خارجی مشاهده نمیکنید. صحت تمام مطالب توسط مدیریت وب سایت تایید میشود.

جی بلاگ - وبلاگ شرکت مدرن اندیشان جی

ثبت سفارش سریع پروژه شما

کمتر یک ساعت در ساعات کاری با شما تماس حاصل میشود. تنها پروژه ی خود را طور خلاصه شرح دهید یا اگر فایلی مرتبط با ان دارد باگذاری کنید.

ارتباط سریع

فرم زیر را تکمیل کنید. در ساعات کاری کمتر از یک ساعت پس از ارسال با شما تماس کرفته میشود.