تحلیل رمز ارز فچ ای آی (Fetch.AI / TetherUS) آپریل 2023

فهرست مطالب

تاریخچه رمز ارز فچ ای آی (Fetch.AI)

Fetch.ai یک پلتفرم هوش مصنوعی مبتنی بر بلاکچین است که هدف آن فراهم کردن بستری است برای اتصال ماشین‌ها، دستگاه‌ها و سامانه‌های مختلف به یکدیگر و همچنین ارائه خدمات هوشمند و مبتنی بر قراردادهای هوشمند است. این پروژه در سال ۲۰۱۷ توسط یک گروه از محققان هوش مصنوعی و بلاکچین در دانشگاه کمبریج تأسیس شد.

در سال ۲۰۱۸، این پروژه با جمع‌آوری ۲۲ میلیون دلار در ICO خود، به یکی از بزرگترین و موفق‌ترین جمع‌آوری‌های سرمایه‌گذاری در زمینه بلاکچین تبدیل شد. این پروژه با توسعه یک شبکه بلاکچین جدید با نام Fetch.ai blockchain و ارائه خدمات هوشمند برای صنایع مختلف از جمله حمل و نقل، مالی، ارتباطات، اینترنت اشیا و سلامتی، توانست به سرعت پیشرفت کند.

در سال ۲۰۲۰، Fetch.ai اقدام به ارائه دسترسی به یک بازار انتقال داده‌های هوشمند با استفاده از تکنولوژی بلاکچین کرد. این بازار، به شرکت‌ها و شخصیت‌های حقوقی امکان می‌دهد که به آسانی با یکدیگر برای خرید و فروش داده‌های هوشمند و خدمات هوشمند در قالب قراردادهای هوشمند تعامل کنند.

به علاوه، با توجه به توسعه شبکه یکپارچه توزیع‌شده خود، Fetch.ai به شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف کمک می‌کند تا با استفاده از تکنولوژی بلاکچین و هوش مصنوعی، بهبود و افزایش کارایی خود را دست یابند. این پلتفرم، به عنوان یک راهکار قابل اعتماد برای ارائه خدمات هوشمند، ارتباط و تبادل اطلاعات، به شرکت‌ها کمک می‌کند تا برنامه‌های خود را به صورت هوشمندانه و اتوماتیک اجرا کنند و در نتیجه، هزینه‌های خود را کاهش و بهره‌وری خود را افزایش دهند. در کل، Fetch.ai با ارائه بستری کارآمد و هوشمند برای اتصال ماشین‌ها و دستگاه‌ها، بهبود کارایی صنایع مختلف و ارائه خدمات هوشمند، به ساخت یک جهان بهتر و متصل‌تر کمک می‌کند.

تحلیل تایم فریم هفتگی رمز ارز فچ ای آی (Fetch.AI)

FET / TetherUS - 1W
FET / TetherUS - 1W

همانطور که تصویر فوق مشاهده میکنید، چارت توانسته یک Choch در تایم فریم هفتگی رمز ارز فچ ای آی (Fetch.AI) ایجاد کند و پس از آن FVG این تایم فریم را پر کرده است. اکنون انتظار میرود با ستاپ های معاملاتی در تایم فریم های کوتاه تر با شکار نقدینگی ها حرکت صعودی خود را آغاز کند.

تحلیل تایم فریم ساعتی رمز ارز فچ ای آی (Fetch.AI)

FET / TetherUS - 1h
FET / TetherUS - 1h

در تایم فریم ساعتی این رمز ارز، میتوان مشاهده کرد که شکار نقدینگی صورت گرفته و در بازگشت به 50% آن و همچنین با مشاهده کندل Engolf در 50% بازگشتی، ستاپ ما فعال میشود. پس پیش بینی صعود برای این جفت ارز وجود دارد.

ستاپ ورود

موارد
مقادیر

Entry Price (قیمت ورود)

0.3300 - 0.3450

TP1 (حد سود اول)

0.4450

TP2 (حد سود دوم)

0.5400

SL (حد ضرر)

0.2950

نتیجه معامله

پس از رسیدن به تارگت های مد نظر قرار میگیرد.

اشتراک گذاری

منبع مطالب جی بلاگ

تمامی مطالب جی بلاگ حاصل مطالعات و تجربیات تیم مدرن اندیشان است و به هیچ وجه مطلب کپی از نمونه خارجی مشاهده نمیکنید. صحت تمام مطالب توسط مدیریت وب سایت تایید میشود.

جی بلاگ - وبلاگ شرکت مدرن اندیشان جی

ثبت سفارش سریع پروژه شما

کمتر یک ساعت در ساعات کاری با شما تماس حاصل میشود. تنها پروژه ی خود را طور خلاصه شرح دهید یا اگر فایلی مرتبط با ان دارد باگذاری کنید.

ارتباط سریع

فرم زیر را تکمیل کنید. در ساعات کاری کمتر از یک ساعت پس از ارسال با شما تماس کرفته میشود.