نمایشگاه فن نما 2023 اصفهان

نمایشگاه فن نما 2023 اصفهان

فهرست مطالب

نمایشگاه فن نما

فن نما 2023 (FanNema) رویداد بین المللی با حضور شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور در غرفه های مربوطه در محل نمایشگاه های دائمی اصفهان برگزار میشود که حضور شرکت مدرن اندیشان جی در این رویداد جذاب تایید شد.

در این نمایشگاه رویداد های مختلفی برای شرکت ها و استارت آپ ها برگزار میشود و همچنین عام مردم میتوانند از این نمایشگاه و دستاورد های فناورانه بازدید به عمل آورند.

رویداد فن نما در تاریخ ۱۰ مهر ماه ۱۴۰۲ لغایت ۱۲ مهر ماه میباشد که برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان مراجعه کنید.

اهداف اصلی رویداد فن نما

هدف از برگزاری این نمایشگاه شناسایی فناوری‌ها و برقراری ارتباط با شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های علم و فناوری و مبادله دانش فناوری دانست و با توجه به اینکه این نمایشگاه فرصتی برای معرفی و تجمع شرکت‌های فناور و دانش بنیان است، توسعه همکاری و مبادله علمی و فنی بین دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و دستگاه‌های اجرایی و همچنین افزایش ارتباطات بین متقاضیان فناوری از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

این رویداد چهار هدف اصلی (شعار) را دنبال میکند که شرکت مدرن اندیشان جی امیدوار است این شعار ها به دستاورد برای این رویداد تبدیل شوید:

  1. صندوق های مالی و استارت آپ ها
  2. دانش بنیان و دستگاه های اجرایی
  3. دانشجو ها و دانش بنیان ها
  4. سرمایه گذاران و کارآفرینان
رویداد فن نما

حامیان اصلی نمایشگاه

لیست حامیان اصلی نمایشگاه فن نما 2023 اصفهان به شرح ذیل است:

دکتر بابک بهفروز

دکتر بابک بهفروز
دکتر بابک بهفروز - ریاست محترم ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان

با زحمات فراوان دکتر بابک بهفروز امکان این موضوع فراهم شد که برخی از شرکت های برتر مستقر در مرکز رشد و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، در غرفه های این نمایشگاه حضور پیدا کنند و بتوانند فناوری و محصولات خود را به عام مردم و همچنین شرکت های دیگر معرفی کنند.

دستاورد های رویداد فن نما برای شرکت مدرن اندیشان جی

طبق معمول بزرگترین دستاورد برای شرکت مدرن اندیشان جی، آشنایی و همراهی با دوستان و همراهان همیشگی ما بوده است. همراهی دوستان بزرگوار همچون دکتر کامران صفوی (ریاست محترم سرای نوآوری گیاهان دارویی استان اصفهان)، دکتر بابک بهفروز (ریاست محترم ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان)، دکتر علی انصاری (ریاست محترم مرکز رشد و فناوری استان اصفهان)، جناب مهندس محسن نصیری (کارشناس مرکز رشد و فناوری استان)، دکتر پیام نجفی (ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان)، دکتر محمد جواد فرهنگ (ریاست کل حراست دانشگاه آزاد کشور از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد)، دکتر مهدی منصوری (مدیریت مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی مرکز کشور)، دکتر سحر نجارزادگان (هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان) شامل حال شرکت مدرن اندیشان جی شد.

اشتراک گذاری

منبع مطالب جی بلاگ

تمامی مطالب جی بلاگ حاصل مطالعات و تجربیات تیم مدرن اندیشان است و به هیچ وجه مطلب کپی از نمونه خارجی مشاهده نمیکنید. صحت تمام مطالب توسط مدیریت وب سایت تایید میشود.

جی بلاگ - وبلاگ شرکت مدرن اندیشان جی

ثبت سفارش سریع پروژه شما

کمتر یک ساعت در ساعات کاری با شما تماس حاصل میشود. تنها پروژه ی خود را طور خلاصه شرح دهید یا اگر فایلی مرتبط با ان دارد باگذاری کنید.

ارتباط سریع

فرم زیر را تکمیل کنید. در ساعات کاری کمتر از یک ساعت پس از ارسال با شما تماس کرفته میشود.