National Event of the Age of Hope (Second-Step)

رویداد ملی عصر امید (گام دوم)

National Event of the Age of Hope (Second Step)

نمایندگان شرکت مدرن اندیشان جی در رویداد عصر امید (گام دوم)

محمد جواد قانع

مدیر عامل

توسعه دهنده ارشد GIS، هوش مصنوعی و تحلیلگر بازار فارکس

مسعود متقی

متخصص GIS

کارشناس عمران و فعال حوزه GIS

رویداد ملی عصر امید چیست؟

به مناسبت چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی نمایشگاهی از شرکت ها، استارت آپ ها و ایده ها شامل هزار شرکت، هزار استارت آپ و هزار ایده برگزار شد که عصر امید (گام دوم) نام گرفت. بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی و وزرا از غرفه های شرکت کنندگان، فضای هفت متر مربعی برای شرکت های خلاق و … از ویژگی های ذکر شده برای این نمایشگاه بود.
البته بدون مدیریت صحیح هیچ یک از وعده ها محقق نشد و این نمایشگاه یا به اصطلاح یکی از بدترین و بیهوده ترین رویدادهای کشور بود که تنها نمایش اقتدار شرکت های ایرانی بود. هیچ یک از تسهیلات برای شرکت ها در نظر گرفته نشد و 99 درصد شرکت ها به مطالبات دست نیافتند.

دستاوردهای شرکت مدرن اندیشان جی در رویداد ملی عصر امید (گام دوم)

دستاوردهای عصر امید (گام دوم) را می توان به شرح زیر توصیف کرد:
1- معرفی سه محصول مبتنی بر دانش (دانش بنیان) اسطرلاب (پیش بینی سهام با هوش مصنوعی)، ساما (سامانه اطلاعات مکانی املاک) و اپراتور هوشمند (سیستم مبتنی بر پردازش تصویر برای امور امنیتی و کنترل سیستم بدون نیاز به سخت افزار)

modernandishanjay-first-Brochure-frontmodernandishanjay-first-Brochure-back

2- آشنایی با دوستان و همکاران جدید از شرکت سپید خوشه نقش جهان، شرکت توسعه اندیشان اصفهان و شرکت پارس کلند آسیا از جمله دستاوردهای بسیار خوب بود.

3- انعقاد قرارداد و تفاهم نامه با دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با هیئت همراه جناب آقای دکتر سروش حیدری ریاست محترم دانشگاه و مدیر حراست دانشگاه جهت ایجاد و تقویت سیستم حفاظت و حراست دانشگاه.

4- انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه آزاد مشهد برای سیستم های حفاظتی سالن های کنفرانس و اتوبوس های دانشگاه.

5- قرارداد و اجرای پروژه سِجاد (سامانه جمع آوری اطلاعات) با شرکت 3راه در شیراز.

6- همکاری در تولید محتوا، سئو و بهینه سازی وب سایت (چند زبانه و افزودن قابلیت ها) به وب سایت شرکت پارس کلند آسیا.

گفتگوی خبری با رادیو ورزش

در این گفت و گوی خبری با مدیر عامل شرکت مدرن اندیشان جی در مورد کاربردهای GIS در رابطه با ورزش صحبت کردند:

پخش ویدیو

برای شرکت در رویداد ملی عصر امید (گام دوم) از اصفهان، نگین ایران، به تهران آمدیم. تهران شهر بزرگ و شلوغی است که بیشتر مشاغل ارائه خدمات به شهروندان است کمتر کار تولید در آن مشاهده میشود (نسبت به جمعیت بالای آن). شهر خالی از انسانیت است، همه به دنبال پول هستند! با این حال افراد خوبی همه جا یافت میشوند. آلودگی هوا بیداد می کرد و شهری برای زندگی نبود بلکه شهر خوبی برای کار و کسب درآمد بود. گم شدن ایران را می توان با دیدن شهرهای مختلف آن با دقت دید. زیبایی اصفهان را تنها با رفتن به دیگر شهر ها درک میکنم!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.