اسطرلاب:مقدمه

پیش بینی آسان بازار فارکس همیشه آرزوی دوستداران این بازار بوده است. از این رو شرکت مدرن اندیشان جی به منظور فراهم کردن امکان پیش بینی قیمت جفت ارز فارکس، نرم افزار اسطرلاب را برنامه ریزی و توسعه داده است.
برای کاهش خطاها، از یک سیستم هوش مصنوعی برای پیش بینی داده های آینده استفاده شده است.

خلاصه مدیریتی

شرح کسب و کار

اسطرلاب در اصل حذف کننده ی انسان در انجام معاملات جفت ارز میباشد! با استفاده از اسطرلاب کاربران دیگر نیاز به تحلیل های پرریسک، مشورت با دوستان، بررسی اندیکاتور ها و اخبار و حتی ایجاد معاملات به صورت دستی را ندارند. معاملاگر صرفاً با سرمایه گذاری در اسطرلاب سود خود را دریافت و مزیت های آن بهرمند میشود. البته باید توجه کرد که سیستم اسطرلاب میتواند صرفاً با قابلیت ارسال نوتیفیکیشن (Alert) نیز کار کند و معاملات و ایجاد آن ها را به کاربران بسپارد.

فرصت و استراتژی

در کشور ایران و همچین در کل جهان سیستم های معاملاتی بسیاری وجود دارند که اکثراً مبتنی بر پیش بینی های انسانی یا الگوریتم های استاتیک می باشند که به مرور زمان دچار اشکال میشوند.

اما تنها چند سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی برای پیش بینی جفت ارز ها در دنیا وجود دارد که بسیار گران قیمت هستند. اسطرلاب سیستمی مشابه آن هاست که میتواند به راحتی خود را در بازار ایران و جهان استوار نگه دارد.
استراتژی اصلی اسطرلاب حذف معاملات دستی و کاهش ریسک و همچنین بدست گرفتن بازار فارکس و معاملات آن در ایران میباشد.

astrolabe opportunity and strategy
بازار هدف

بازار هدف اصلی برای نرم  افزار اسطرلاب سرمایه گذاران و معاملگران بازار فارکس میباشد البته توجه داشته باشید که هر شخصی که علاقمند است سودی بیش از سود بانکی با تضمین بازگشت اصل پول به ارز دلار (در صورت زیان) میتواند به راحتی شامل بازار هدف این پلتفرم شود.

بنابراین هر شخص یا شرکت یا ارگان دولتی میتواند برای دوری از تورم و یا حتی برای سود بیشتر از این نرم افزار استفاده کند.

مزیت های رقابتی

از جمله مهم ترین مزیت های اسطرلاب نسبت به دیگر رقیبان خود:
۱- تضمین زیان سرمایه گذار به صورت رسمی با عقد قرارداد
۲- اتکا به هوش مصنوعی برای کاهش زیان و ریسک معاملات
۳- دارای داشبورد مدیریتی برای مشاهده معاملات و گذارش ها به صورت لحظه ای در وب سایت
۴- تعلق سالانه ۴۰ درصد الی ۸۰ درصد سود سالانه به سرمایه گذار

astrolabe competitive Advantages

چشم‌انداز های اسطرلاب

این پروژه در حال حاضر به صورت کامل تکمیل شده و تنها بخش پنل مشتریان که در اصل یک داشبورد تحت وب است باقی مانده است. هم اکنون مشتریان خارجی و ارگان های داخلی بسیاری از این نرم افزار اسفاده میکنند.
مهم ترین چشم انداز ها میتوان به ارز آوری به کمک ذخیره ارزی سرمایه گذاران اشاره کرد. از این رو نه تنها برای فرد و دارنده این نرم افزار سودده میباشد بلکه برای کشور نیز منفعت دارد.
در چشم انداز های بیشتر میتوان این بستر معاملاتی را به یک بروکز با قابلیت معاملات خودکار نیز تغییر داد که نیاز به سرمایه اولیه کلان برای راه اندازی میباشد.

ماموريت های اسطرلاب

ذی نفعان نرم افزار اسطرلاب شرکت مدرن اندیشان جی و سرمایه گذاران این نرم افزار میباشد. سرمایه گذاری به دو صورت میتواند شکل گیرد:
۱- اخذ سرمایه از سرمایه گذار و عقد قرارداد و پرداخت سود به صورت سالانه
۲- سرمایه گذاری در این پروژه برای توسعه زیر ساخت ها
حالت اول:
مبلغ ۱۰۰۰$ به بالا از شما به عنوان سرمایه گذار جذب میشود. به مدت یک سال نرم افزار اسطرلاب با آن سرمایه معامله میکند و گذارش معاملات به شما داده میشود. پس از گذشت یک سال حداقل ۴۰ درصد (درصورتی که بدست آمده باشد) و حداکثر ۸۰% (در صورتی که بدست آمده باشد) به شما سود تعلق میگرد(یعنی ۲ تا ۴ برابر سود بانکی). در صورتی که سود کتر از ۴۰ % باشد نیز به شما تعلق میگرد. در صورتی که معاملات زیان ده بوده باشد و ربات سودی به درست نیاورده باشد و ضرر نیز کرده باشد اصل پول به صورت ارز (دلار، برای حفظ ارزش سرمایه اولیه) خدمت سرمایه گذار باز میگردد. در صورتی که سود بیش از ۸۰ درصد باشد، مانده سود به نفع شرکت مدرن اندیشان جی دریافت میشود.
حالت دوم:
شرکت برای توسعه زیر ساخت ها و افزودن قابلیت های جدید به نرم افزار نیاز به سرمایه گذاری دارد، سرمایه گذار با قراردادن مبلغی مشخص (به علت تغییر قیمت ارز و تغییر در نیاز های شرکت از نوشتن مبلغ معذوریم؛ برای آگاهی از آن با ما تماس حاصل کنید) از ۲۰ درصد تا ۵۰ درصد سود حاصل از پروژه را به مدت ۵ سال سهیم میشود و پس از اتمام شراکت اصل پول نیز به ایشان باز میگردد.