نمایشگاه عصر امید کرج-هوش مصنوعی-اینترنت و اشیا-مهر1402

نمایشگاه عصر امید کرج - هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء - مهر 1402

فهرست مطالب

اهداف نمایشگاه و رویداد ملی عصر امید کرج

عصر امید ریل گذاری اصلی برای تحقیق دانشگاهِ کارآفرین است. دانشگاه آزاد اسلامی در سری نمایشگاه ها و رویداد های عصر امید نمایش دستاورد های فناورانه خود در مراکز رشد و واحد های فناور دانشگاه است. مهم ترین وظیفه به عهده ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی است که بتواند اسپانسر و سرمایه گذار اصلی این رویداد ها را بیابد تا نمایشگاه به نحو احسنت برگزار گردد.

غرفه مدرن اندیشان نمایشگاه عصر امید کرج
غرفه مدرن اندیشان نمایشگاه عصر امید کرج

بازدید ها و دیدار های شرکت مدرن اندیشان

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بازدید دکتر نادر جوادی فر ریاست محترم مراکز رشد و واحد های فناور دانشگاه آزاد علی آباد کتول

در این بازدید شرکت مدرن اندیشان جی موفق به امضای تفاهمنامه با جناب آقای دکتر نادر جوادی فر ریاست محترم مرکز رشد واحد علی آباد کتول شد که در این تفاهنامه بنا به همکاری در راستای انتقال دانش و فناوری نرم افزار اسطرلاب شد. همچنین تفاهنامه مشابه با جناب آقای دکتر کشیر عقیل مدیر عامل شرکت نفیس پندار دانش پارسا بسته شد که باعث افتخار شرکت فناور مدرن اندیشان جی است.

تفاهنامه دانشگاه علی آباد کتول به نمایندگی دکتر نادر جوادی فر ریاست محترم مرکز رشد این واحد و دکتر عقیل کشیر مدیر عامل شرکت نفیس پندار دانش پارسا
تفاهنامه دانشگاه علی آباد کتول به نمایندگی دکتر نادر جوادی فر ریاست محترم مرکز رشد این واحد و دکتر عقیل کشیر مدیر عامل شرکت نفیس پندار دانش پارسا
جناب آقای دکتر کشیر عقیل مدیر عامل شرکت نفیس پندار دانش پارسا
جناب آقای دکتر کشیر عقیل مدیر عامل شرکت نفیس پندار دانش پارسا

بازدید دکتر قباد بهزادی پور ریاست کل مراکز رشد و فناور دانشگاه آزاد

متعاقباً لطف الهی شامل حال شرکت مدرن اندیشان جی شده بود که با انسان شریف و دوست داشتنی همچون جناب آقای دکتر قباد بهزادی پور ریاست کل مراکز رشد و واحد های فناور دانشگاه آزاد آشنا شده بودیم. همچنین ایشان را در نمایشگاه عصر امید سیرجان با موضوعیت صنعت و معدن زیارت کردیم.

دکتر قباد بهزادی پور همواره راهنما و تبیینگر شرکت های فناور بوده و هر چه در توان دارد برای این شرکت ها گذاشته تا هر شرکت بتواند جایگاه خود را در تعالی ملی پیدا کند.

بازدید دکتر قباد بهزادی پور
بازدید دکتر قبادبهزادی پور
بازدید دکتر غباد بهزادی پور
بازدید دکتر غباد بهزادی پور

بازدید دکتر اصغر رضائی ریاست مراکز رشد و فناوری دانشگاه آزاد ایلخچی

انسان از اخلاقیت و مردانگی شناخته میشود، ترک های آذربایجان از دیار عشق و محبت هستند و به همه هموطنان خود عشق می ورزند. افتخار آشنایی با دکتر اصغر رضائی را در نمایشگاه رینوتکس 2022 تبریز (ربع رشیدی 1401) داشتیم. مهمان نوازی ایشان نمونه بارزی از اصالت آذری باشد که افتخار میزبانی ایشان را در غرفه محقر شرکت مدرن اندیشان بنده بر عهده داشتم. در این راستا با حضور مبارک جناب آقای دکتر رضائی عزیز موفق با امضای تفاهمنامه با یکی از شرکت های مطرح این واحد دانشگاهی برای تبلیغ و ارائه محصولات یکدیگر در استان ها و انتقال فناوری شدیم. جناب آقای فردین آقاداداشی مدیر عامل شرکت داده گستر نگین آرا طرف تفاهنامه شرکت مدرن اندیشان جی بودند.

بازدید دکتر اصغر رضائی ریاست مراکز رشد و فناوری دانشگاه آزاد ایلخچی
بازدید دکتر اصغر رضائی ریاست مراکز رشد و فناوری دانشگاه آزاد ایلخچی

بازدید دکتر احمد روحانی از واحد استان فارس

باعث افتخار و دلگرمی شرکت مدرن اندیشان جی بود که جناب آقای دکتر احمد روحانی مدیر عامل محترم شرکت سیمرغ هوشمند انرژی مجدداً پس از نمایشگاه شهر هوشمند تهران-مصلا زیارت کردیم و موفق شدیم با شرکت این انسان بزرگوار تفاهمنامه ای جهت استفاده سامانه هوش مصنوعی در نرم افزار های این شرکت به امضاء برسانیم.

جناب آقای دکتر احمد روحانی
جناب آقای دکتر احمد روحانی

بازدید نهایی - دکتر کامران صفوی ریاست محترم مرکز رشد و سرای گیاهان دارویی استان اصفهان

همراه همیشگی شرکت مدرن اندیشان و دوست ما، شخصی که به تنهایی توانایی اداره هر سازمانی را دارد. دکتر کامران صفوی با سابقه حدود 20 سال در مرکز رشد، افتخار بازدید از نمایشگاه عصر امید کرج (هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء) و بازدید از غرفه مدرن اندیشان جی را دادند.

دکتر کامران صفوی
دکتر کامران صفوی
دکتر کامران صفوی
دکتر کامران صفوی

مدیریت ناکارآمد نمایشگاه عصر امید کرج

نمایشگاه عصر امید کرج با موضوعیت هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء که موضوعیت و محوریت اصلی این رویداد طرفداران بسیاری دارد در بدترین شکل ممکن مدیریت شد!

وضعیت اسکان به حدی ضعیف بود که بدون هماهنگی امکان ورود به محل اسکان وجود نداشت و یا حتی شخصی را فناوران میبایست تا محل خوابگاه بدون وسیله نقلیه حمل میکردند. نقریباً اکثر فناوران پس از مصرف غذای ارائه شده برای این نمایشگاه بیمار شدند. چه بسا در برخی موارد آشپز غذا را نمیداد به بهانه  اینکه دانشگاه پول پیمانکار اغذیه را نداده است! و این تنها بی آبرویی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج است!!!

تبلیغات نمایشگاه بسیار ضعیف بود بگونه ای که بازددید کننده ها بسیار کم بودند و از اقلیت دانشجوی کشور بودند. وضعیت به گونه ای بود که دکتر طهرانچی (ریاست کل دانشگاه آزاد کشور) هم پس از حضور بدون درنگ نمایشگاه را ترک کردند.

امیدواریم در عصر امید های بعدی این کمبود ها جبران شود تا به روحیه و اعتبار شرکت های فناور لتمه وارد نشود.

اشتراک گذاری

منبع مطالب جی بلاگ

تمامی مطالب جی بلاگ حاصل مطالعات و تجربیات تیم مدرن اندیشان است و به هیچ وجه مطلب کپی از نمونه خارجی مشاهده نمیکنید. صحت تمام مطالب توسط مدیریت وب سایت تایید میشود.

جی بلاگ - وبلاگ شرکت مدرن اندیشان جی

ثبت سفارش سریع پروژه شما

کمتر یک ساعت در ساعات کاری با شما تماس حاصل میشود. تنها پروژه ی خود را طور خلاصه شرح دهید یا اگر فایلی مرتبط با ان دارد باگذاری کنید.

ارتباط سریع

فرم زیر را تکمیل کنید. در ساعات کاری کمتر از یک ساعت پس از ارسال با شما تماس کرفته میشود.